Sigorta Hizmetleri

Aliağa Sigorta

Aliağa sigorta firmaları arasında 20 yıllık sektör tecrübesiyle faaliyet gösteren Bertan Tarran Sigorta; sizi, sevdiklerinizi ve tüm maddi varlıklarınızı güvence altına alır. Sahip olduklarını korumak ve akıllı sigortacılık çözümleriyle geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin çözüm noktası olan firmamız, değer verdiğiniz her şeyi sizin kadar önemser.

Riski doğru algılayabilme yeteneğiyle her duruma yönelik sigorta paketleri geliştiren firmamız; bunu yaparken etik ve ahlâkî prensiplerinden, modern teknolojiden, etkin pazarlama politikalarından ve güçlü stratejilerinden faydalanır.

Kurulduğu günden beri istikrarlı ve sürdürülebilir performans göstererek aynı çizgide ilerlemeye devam eden firmamızın bütün ürün ve hizmetleri; ‘her türlü koşulda, hep koşulsuz memnuniyet’ anlayışına dayalıdır.

Can güvenliğinizi, eşyalarınızı, evinizi, aracınızı ve mekânlarınızı olası risklere karşı korumak için gereksinim duyduğunuz tüm sigorta çeşitlerine yenilikçi bakış açısı ve üstün kalitesiyle yanıt verir.

Siz de farklı sigorta seçeneklerini bir araya getiren firmamızın bireysel ve kurumsal sigorta çözümlerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun ve bütçeniz için en kârlı teklifleri bizden alarak hayatınıza değer katabilirsiniz.

Sigorta Nedir? Aliağa Sigorta Hizmetleri

Risklere yönelik güvence sağlayan; kişileri, ev ve iş yeri gibi yapıları, maddi varlıkları teminat altına alan ve olası zararların gerçekleşmesi durumunda, hasarların telâfi ve tazmininden sorumlu olan poliçelere sigorta denir.

Başka bir ifadeyle sigorta; belli bir prim mukabilinde muhtemel olumsuzluklara karşı çeşitli teminatlar barındıran sözleşme türüdür. Sigorta şirketleri ve onların hesabına acenteler tarafından sağlanan bu

Hizmet, sigortalının uğradığı hasarların yol açtığı masrafları öder ve böylece kişinin finansal yükünü ortadan kaldırır.

Bazı sigortalar ise karşı tarafın maruz kaldığı zararları tazmin etmeyi içerir. Zorunlu trafik sigortaları buna örnektir.

Geniş bir hizmet ağına ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan firmamız; konut, sağlık, araç ve benzeri alanlara yönelik birçok sigorta çözümüyle yanınızdadır.

Sigorta Şirketleri Nasıl Çalışır?

Aynı türden riskler ile karşı karşıya olan kişiler belirli bir miktar para yani prim ödemek suretiyle bir havuzda toplanır. Risk gerçekleştiği takdirde, zarara uğrayan kimselerin masrafları ortak havuzdan alınarak karşılanır.

Para ile ölçülebilen tüm riskleri sigortalamak mümkündür. Katılımcıların fazla olması, riskin daha fazla kişiye paylaştırılmasını sağlayacağı için, zarar da buna bağlı olarak azalır.

Yani aslında sigorta sistemlerine dâhil olan herkes birbirinin zararını ödemiş olur. Böylelikle hiç kimse, tek seferde yüklü meblağlar ödeme mecburiyetiyle karşı karşıya gelmez. İşte sigorta şirketleri bu ortak havuzun organizasyonunu ve yönetimini üstlenir.

Sigorta Çeşitleri Nelerdir? Aliağa Sigorta Hizmetleri Neleri Kapsar?

Zorunlu ve isteğe bağlı olarak çeşitlilik gösteren sigortalar; sağlığınızdan evinize, aracınızdan eşyalarınıza kadar her şeyi güvence altına alır.

Bertan Tarran bünyesinde sunulan bazı sigorta hizmetleri ise şunlardır:

  • Zorunlu Trafik Sigortası:

Bütün araç sahipleri,  yasal olarak bu sigortayı yaptırmakla yükümlüdür. Trafikte yaşanabilecek kazalar sonucunda karşı tarafın aracında yahut üçüncü şahıslarda meydana gelen hasarları karşılar.

  • Kasko Sigortası:

İsteğe bağlı bir güvencedir. Araç sahibinin kendi aracında oluşabilecek zararları tazmin eder. Yanma, çalınma, çarpma ve benzeri durumlarda ortaya çıkan hasarlar buna örnektir.

  • Konut Sigortası:

Belirli limitler dâhilinde evinizi, eşyalarınızı ve hatta binanızı teminat altına alan bu sigorta çeşidi; doğal âfetlerden tesisat arızalarına kadar onlarca konuda güvence sunar.

  • Özel Sağlık Sigortası:

Hastalık veya kaza gibi sebeplerle doğacak sağlık giderlerini ise bu sigorta türü öder. Muayene, tetkik ve tahlil, tedavi, ameliyat ücretleri bunlardan bazılarıdır.

Sigorta Yaptırmanın Avantajları Nelerdir? Aliağa Sigorta Avantajları

  1. Beklenmedik durumlar nedeniyle bütçe planlamasının bozulmasına engel olur. Ânî kaza, hastalık ve benzeri kötü sürprizlerin yatırımlarınızı bozmasını, birikimlerinizi eritmesini önler. Büyük risklerin ekonomik sorumluluklarını azaltır.
  2. Gerçekleşmesi ihtimâl dâhilinde olan zararlar tahakkuk ettiğinde Aliağa sigorta çözümleri bu zararların giderilmesini mümkün kılar. Böylece hem maddî hem de mânevî problemlerinize destek olur.
  3. Gelecek ile ilgili kaygıları azaltır. Sigorta poliçenizin geniş kapsamı sayesinde içiniz rahat eder, henüz bir kayıp yaşamadan kendinizi güvence altına aldığınız için emniyette hissedersiniz.
  4. Zor süreçleri yıpranmadan, mâliyetsiz veya en az mâliyetle, kolayca atlatmanıza imkân verir.
  5. Bireysel emeklilik ve benzeri sigorta türleri ise gelecekteki hayat kalitenizi şimdiden yükseltme fırsatı sunar. Örneğin bu sigorta poliçesini yaptırarak rahat bir emeklilik dönemi geçirme, ek maaş elde etme fırsatı bulursunuz.

Öyleyse değer verdiğiniz varlıkları risklere karşı korumak ve geleceğinizi güvenle, sağlam temeller üzerine inşa etmek için Bertan Tarran Sigorta ile tanışın! Lüks değil hayati bir ihtiyaç ve mecburiyet olan sigorta poliçelerinden size özel tekliflerle en doğru  şekilde, ve en uygun fiyatlarla yararlanın!

Bize ulaşın.

Aklınıza takılan tüm sorular için.