Bertan Tarran Sigorta Aliağa

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Bertan Tarran Sigorta; bireylerin ve kurumların sigorta ihtiyaçlarına etkili çözümlerle yanıt veren, İzmir’in köklü bir sigorta firmasıdır.

Bu kapsamda firmamız, riskleri güvence altına alır ve bunu yaparken müşterileriyle olan ilişkilerini salt iş ilişkisi ve salt poliçe şartları üzerinden yürütmez. Zarar ve benzeri durumlar söz konusu olduğu zaman kişilerin ve şirketlerin yanında güvenilir bir dost olarak yer almasını bilir.

Bertan Tarran

Bu kapsamda firmamız, riskleri güvence altına alır ve bunu yaparken müşterileriyle olan ilişkilerini salt iş ilişkisi ve salt poliçe şartları üzerinden yürütmez. Zarar ve benzeri durumlar söz konusu olduğu zaman kişilerin ve şirketlerin yanında güvenilir bir dost olarak yer almasını bilir.

Olası risklerin engellenmesine dair her türlü eğitim faaliyeti ve sosyal faaliyet de, Bertan Tarran Sigorta hizmetlerinin bir parçasıdır.

20 yıllık sektörel deneyimini ve bilgi birikimini güncel, modern, gelişmiş teknolojilerle buluşturan firmamız, kusursuz kalitesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla yenilikçi sigorta çözümlerine imza atar.

Hayatın her ânında sizinle beraber olmayı ve yaşamınıza değer katmayı ilke edinen Bertan Tarran Sigorta, fayda odaklı ürünleriyle beklediğinizden de fazlasını sunar.

Sigorta ve aracılık hizmetleri alanında geniş faaliyet ağına, tecrübeli ve nitelikli bir kadroya sahip Bertan Tarran; kendinizi, sevdiklerinizi ve tüm varlıklarınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz tüm teminatları bir araya getirir.

Özel sağlık sigortası, konut sigortası, araç kasko ve trafik sigortası gibi pek çok sigorta çeşidi, onlarca alternatifiyle Bertan Tarran Sigorta markasıyla hayat bulur.

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?, Vizyonumuz,
Misyonumuz

 • Biz Kimiz?
 • Misyonumuz
 • Vizyonumuz
 • Değerlerimiz

Biz Kimiz?

Biz; insana ve hayata verdiği değeri kişiye özel sigorta çözümleriyle her alana taşıyan prestijli bir sigorta firmasıyız. Sizi, sevdiklerinizi, emek ve yatırımlarınızın ürünü olan her şeyi önemseyen yol arkadaşınız ve en zor zamanların en büyük destekçisiyiz.

Tehlikelere karşı koruyucu bir kalkan, tehditlere karşı görünmez bir zırh, risklere karşı güçlü bir engel ve kötü sürprizler için güzel bir çözüm ortağıyız.

Öte yandan biz; bugününü daha iyi yaşamak, geleceğe şimdiden hazırlıklı olmak isteyenlerin doğru adresiyiz. Kendine ve sahip olduklarına en büyük iyiliği yapma arzusunda olanların ilk tercihi, en geniş kapsamlı ve cazip fiyatlı sigorta teminatlarının merkeziyiz.

Çünkü Bertan Tarran Sigorta olarak biz; ‘gün doğmadan neler doğar!’ diye inanırken, ‘güneşiniz batmasın!’ diye gereken her türlü proaktif önlemi alıyoruz. Doğan her günün beklenmedik olaylarla kötü sonuçlar da doğurabileceğini unutmuyor; profesyonel risk analiz, değerlendirme ve yönetim süreçlerimiz dâhilinde her duruma yönelik eşsiz çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

 1. Sektörün sürdürülebilir gelişimini destekleyecek politika ve stratejileri belirlemek, hep daha iyisi için değişime öncü olmak ve böylece sigortacılık alanında fark meydana getirmek.
 2. Sigorta sektörünün ülkemiz sektöründe oynadığı etkin rolü güçlendirmek, sigortalılık oranının ve bunun finansal sistemdeki payının artmasına katkıda bulunmak.
 3. İstikrarlı ve destekleyici toplum yapısının oluşmasına yardım ederek herkesin huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi adına üzerimize düşenleri eksiksiz şekilde yapmak.
 4. Sektörümüze yön vererek sigorta ve risk bilincini yaygınlaştırmak.
 5. Mâliyet-fayda dengesini gözeterek insana, çevreye ve topluma yararlı bir kuruluş olmaktan ödün vermemek.

Vizyonumuz

 1. Teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak.
 2. Toplumun yaşam kalitesini yükselten sosyal bir marka olmak.
 3. Hem geçmişe bağlı, hem de geleceğe açık bir firma sıfatıyla değerlerimizden asla kopmadan, modern teknolojinin imkânlarından en iyi şekilde yararlanarak en verimli ve kârlı çözümlere ulaşmak.
 4. Müşterilerimizin sağlığını, sevdiklerini, yıllar boyunca zaman, emek ve para harcayarak oluşturduğu varlıkları korumak, yaşamının bütün evrelerinde kendisinin ve ailesinin yanında olmak.
 5. Önceliği hep müşteri olarak kabul edip gerçek, dinamik ruhlu, âdil bir takım olmayı ve değerlerimizle ilerlemeyi sürdürmek.

Değerlerimiz

 • Eşitlik ve Çok Kültürlülük: Kapsayıcılık ilkesini benimsiyor, farklı yetenekleri ortak potada eriterek savunduğumuz değerlere hep beraber katkı sağlıyoruz.
 • Dinamiklik: Hızlı ve genç yapımız sayesinde, değişken ekonomik ve sosyal şartlara değerlerimizden taviz vermeksizin kolayca uyum sağlıyoruz.
 • Finansal Güç: Meslekî taahhütlerimizin her birini sürdürülebilir sonuçlar ile gerçekleştirmek amacıyla gereken profesyonel, teknik ve finansal güç birliğiyle çalışıyoruz. 
 • Yenilikçilik: Fark meydana getiren bir dönüşüm etkisi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörüyor, bu doğrultuda en uygun çözüm önerilerini sunuyoruz.
 • Bütünlük: Paydaşlarımız ve iş ortaklarımızla dürüstlük, şeffaflık, tutarlılık, insan haklarına saygı prensipleri çerçevesinde karşılıklı güvene ve sevgiye dayalı ilişkiler yürütüyoruz.

Hemen Teklif İsteyin.

05333160620

Bizi Arayın

Neden Biz?

Kendisinin ve sevdiklerinin yarınını daha bugünden düşünenlerin doğru adresi olan Bertan Tarran Sigorta, ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri ortak paydada buluşturur. Sahip olduğu en değerli varlıklarını en kaliteli sigorta hizmetiyle ve en geniş teminatlarla güvence altında tutmak isteyenler, çareyi Bertan Tarran Sigorta markasında bulur.
Poliçe teminatlarına ilâveten; Bertan Tarran sigortalılara özel ek fırsatlar, hayatın her ânında kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlar.

Hızlı ve Cazip Teklifler

İhtiyacınıza uygun ve beklentilerinizin üzerinde etkili çözümler için size özel teklifler sunuyor, avantajlı, pratik ve ücretsiz teklif süreciyle işinizi kolaylaştırıyoruz.

Zengin Sigorta Çözümleri

Trafik sigortalarından özel sağlık sigortalarına, kasko çeşitlerinden çok daha fazlasına kadar aradığınız ne varsa, Bertan Tarran Sigorta çatısı altında bir araya getiriyoruz.

Koşulsuz Güven

Kapsamlı poliçe teminatlarımızla varlıklarınızı ve maddi değerlerinizi güvence altına alıyor, size kendinizi hayatın her alanında huzurlu ve güvende hissettiriyoruz.

Akıllı Sigortacılık

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle sıra dışı bir sigortacılık deneyimine imza atıyor, teknolojiyi faaliyetlerimizin merkezine konumlandırarak sürdürülebilirlik ve kolaylık sağlıyoruz.

7/24 Ulaşılabilirlik:

Mesai kavramını ortadan kaldırıyor, söz konusu müşterilerimizin problemleri olduğunda hangi gün ve saat olduğu fark etmeksizin her an yardımınıza koşuyoruz.

Profesyonel Danışmanlık:

Riski analiz etmeyi ve yönetmeyi iyi biliyor, kusursuz danışmanlık hizmetimizle sizi tüm kötü senaryolara karşı hazırlıklı hâle getiriyoruz.

20 Yıllık Deneyim ve İnovatif Teknoloji:

2003 yılından bu yana aynı çizgide sürdürdüğümüz hizmetlerimizle modern çağın gereksinimlerine cevap veriyor, gelişmiş teknolojiyi yenilikçi bakış açımızla birleştirerek sigortacılık faaliyetlerimize entegre ediyoruz.

00

Bin

Trafik Sigortası

00

Bin

Sağlık Sigortası

00

Bin

Konut Sigortası

00

%

Müşteri Memnuniyeti